Svet Penam

PENAM SLOVAKIA, a.s. so sídlom v Nitre, patrí k popredným pekárskym a mlynárskym výrobcom na Slovensku. V jeho sortimente nájdete širokú škálu pekárskych a mlynských produktov.

Kvalita na 1. mieste

Kvalita má v Pename mimoriadnu prioritu. Čestné ocenenia a certifikáty z rôznych oblastí sú výsledkom snahy všetkých zamestnancov spoločnosti, zárukou pre konečného spotrebiteľa a dôležitým ukazovateľom pre obchodných partnerov.

Ikona - kalendář

Na trhu od roku 2006

Spoločnosť PENAM SLOVAKIA, a.s. začala písať svoju históriu v roku 2006. Od tej doby prebehlo nespočetne veľa zmien. Rozšírila sa výroba o prevádzky v Bratislave a v Žiline. Dvakrát prebehla zásadná zmena vizuálneho štýlu a štruktúry portfólia a obalov. A nejde nespomenúť ani vznik špeciálnych rád výrobkov Penam, ktoré sa stali medzi spotrebiteľmi veľmi obľúbené a vyhľadávané.

1300 + zamestnancov

Spoločnosť PENAM SLOVAKIA, a.s. je významným zamestnávateľom v mnohých regiónoch Slovenskej republiky. Vďaka našim zamestnancom si všetci každý deň užívajú čerstvé a chutné pečivo. Je pre nás nesmierne dôležité, aby naši zamestnanci boli spokojní. To je základom pre tie najlepšie pekárske výrobky.

Pekár prvej voľby

Pri svojej práci kladieme dôraz na celý výrobný reťazec, ktorý výrobu pečiva neodmysliteľne sprevádza. Vďaka tomu môžeme garantovať vysoký stupeň kvality vyrábaného pečiva. Neustále inovácie a sledovanie trendov u nás i v zahraničí nás motivuje k tomu, aby sme vám prinášali pečivo, ktoré sa stane neodmysliteľnou súčasťou vášho života.

Informácie o mimosúdnom riešení spotrebiteľských sporov

Dovoľujeme si v zmysle ust. § 3 ods. 2 písm. c) zákona č. 391/2015 Z. z. o alternatívnom riešení spotrebiteľských sporov informovať spotrebiteľa, že vecne príslušným orgánom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Slovenská obchodná inšpekcia. Informácie týkajúce sa Slovenskej obchodnej inšpekcie nájdete na internetovej adrese www.soi.sk.

Projekty financované EU

Podpora konkurencieschopnosti výroby PENAM SLOVAKIA, a.s.

Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti PENAM SLOVAKIA, a.s. prostredníctvom diverzifikácie výroby zavedením nových výrobkov a súčasného rozšírenia existujúcej kapacity výroby.

Čítať celé