Aktuality

S prichádzajúcou jarou, prichádzajú aj novinky radu Vitacelia!

1. 2. 2019

Značka Vitacelia prešla v roku 2018 významnými zmenami. Po množstve mesiacov usilovnej kreatívnej práce sme Vám odkryli novú vizuálnu podobu značky, ktorá mení pohľad na sortiment bezlepkových produktov na niekoľko ďalších rokov. Zmenili sme logo, obaly, komunikáciu a v neposlednom rade k tomu patrí aj vývoj chutných noviniek.

Jar je obdobie, kedy sa príroda budí a začína všetko zelenieť, preto aj naša zelená značka Vitacelia práve v tomto období prináša svoje novinky!

Banánový chlebík

Dokonale mäkký, nadýchaný, s lahodnou chuťou a vôňou zrelých banánov, doplnený chrumkavou lieskovo-orieškovou posýpkou. Skrátka – lahodná banánová báseň. O čom to básnime? O bezgluténovej novinke Vitacelia Banánový chlebík.  Je vynikajúci samotný, ale aj natretý čokoládovou nátierkou. Delikatesu z neho vykúzlite, keď rezy Banánového chlebíka ozdobíte čiapočkou vyšľahanej smotany a čerstvým ovocím či čokoládovými hoblinkami. Aj návšteva si oblíže prsty…

Oškvarkové pagáče

Oškvarkové pagáče patria k obľúbenej klasike. Už dávno ste si na nich nepochutili práve pre problémy s lepkom? Máme pre Vás skvelý tip – ochutnajte novinku od našich pekárov. Ak máte radi pagáče s poriadnymi oškvarkami a rascovým posypom, tak Vitacelia Oškvarkové pagáče sú to pravé. Nájdite si chvíľku pre seba a doprajte si ich so šálkou čaju.