Aktuality

Vyladené kváskové novinky v rade Baker-Street

18. 7. 2021

Mesiac júl je v našej obľúbenej rade kváskových a chrumkavých chlebov Baker-street mesiacom tých najjemnejších noviniek. Máte radi dochrumkava opečené toasty alebo na raňajky vláčnu a voňavú vianočku s maslom a domácim džemom? Tak čítajte ďalej.

Rada Baker-street prináša dve skvelé novinky, a to Kváskový toastový chlieb s maslom s mäkučkou striedkou, jemnou a maslovou chuťou, z poctivého pšeničného kvásku a s vyzretou chuťou vďaka dlhému zreniu cesta. Toto sú tie najzákladnejšie atribúty nášho kváskového toastového chleba, vďaka ktorým je na pultoch jedinečným v tejto kategórii výrobkov. Skúste ho zapečený s rajčinovým pestom a so syrom, dozdobený čerstvou bazalkou.

Druhou novinkou v rade Baker-street je naša Kvásková vianočka s maslom, na ktorú sme nesmierne hrdí. Keď ju raz ochutnáte, pochopíte naše nadšenie. Zlatistá kôrka, vôňa a chuť po masle a vláčna, mäkká striedka – to sú vlastnosti, do ktorých sa zamilujete aj vy. Skúste ju len tak natretnú s maslom a džemom a vychutnajte si sladkú chvíľu pohody.

Samozrejmosťou je, že obe naše kváskové novinky sme pripravili bez použitia droždia, či akýkoľvek konzervačných látok.

Navnadili sme Vás? Dajte nám vedieť, ako Vám naše novinky chutili. Sme vďačí za akúkoľvek spätnú väzbu.

Novinky v rade Baker-street nájdete v luxusnom tmavom balení na pultoch v sieti Tesco.